Professor Poelslaan 60B
3028 ET Rotterdam
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
82 m2
Aantal kamers
3
Omschrijving
Woningzoekers opgelet! Deze woning is nu beschikbaar en is ideaal voor starters/klussers. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer, 2 slaapkamers (mogelijkheid tot 3), 2 balkons en voldoende bergruimte.
Ligging
De woning is gelegen in de wijk Oud-Mathenesse in een rustige woonwijk met groen uitzicht. Supermarkten, winkels en horecagelegenheden zijn allemaal op loopafstand te bereiken. Het Metrostation Marconiplein is tevens binnen enkele minuten lopen bereikbaar. Via het metrostation bent u binnen no-time op station Rotterdam-Centraal. Basisscholen en middelbare scholen zijn eveneens op een korte afstand gelegen. Deze zijn goed aan te fietsen maar ook aan te lopen. Voor de kids is er ook een kinderboerderij op een steenworp afstand gelegen. Voor de sportievelingen is er ook een scala aan sportverenigingen en sportscholen op korte afstand te vinden.
Bijzonderheden
-Energielabel E.
-Speelse indeling.
-Rustige omgeving.
-Goede bereikbaarheid.
-Alle voorzieningen in de buurt.
-Grotendeels dubbelglas met kunststofkozijnen
-2 balkons
-Veel bergruimte (kasten, zolder en schuur)
-Glas in lood
-Bouwjaar 1937
Indeling
Entree
De voordeur van het appartement is middels een gedeelde trap te bereiken en is gesitueerd aan de rechterzijde.
Eerste woonlaag
Via de voordeur treedt u in de hal. Via deze trap kunt u rechts naar de volgende verdieping middels een trap en aan de linkerzijde via een deur naar het separaat toilet en nog een deur naar de eet/woonkamer. De eet/woonkamer heeft aan de voorzijde grote raampartijen met uitzicht op een groen plantsoen. Aan de achterzijde is er een balkon en een kleine hal die toegang geeft tot de keuken.
Tweede woonlaag
Middels de trap op de eerste woonlaag is de overloop te bereiken naar de tweede woonlaag. Hier bevinden zich 2 slaapkamers aan de voorzijde van het appartement. De grotere slaapkamer beschikt overigens over een ruim balkon. Aan de achterzijde is de badkamer gelegen.
Zolder
Middels een vlizotrap in de overloop van de tweede woonlaag is de zolder te bereiken.
Schuur
Het appartement beschikt over een eigen schuur en is gelegen aan de achterzijde van het complex.
Weet u wel van aanpakken en kunt u dit appartement met veel potentie weer op laten bloeien? Neem dan contact op om een bezichtiging in te plannen!
Wilt u uw woning verkopen? Neem dan contact op met mij voor een gratis waardebepaling.
Makelaar
Mike Lamnadi
Adresgegevens
-
StraatProfessor Poelslaan
-
HuisnummerB
-
Postcode3028 ET
-
PlaatsRotterdam
-
ProvincieZuid holland
Algemeen
-
Type woningAppartement
-
BouwvormBestaande bouw
-
Bouwjaar1937
-
Type appartementBovenwoning
Vereniging van Eigenaars
-
VvE bijdrage€ 60,-
Overdracht
-
Aangeboden sinds11 augustus 2022
-
AanvaardingIn overleg
Afmetingen
-
Woonoppervlakte82 m2
-
Inhoud330 m3
-
Gebouwgebonden buitenruimte6 m2
Indeling
-
Aantal kamers3 kamer(s)
-
Aantal slaapkamers2 slaapkamer(s)
-
Aantal badkamers1 badkamer(s)
-
Badkamer voorzieningenDouche
-
Onderhoud binnenRedelijk
-
Onderhoud buitenRedelijk
Woningdetails
-
BijzonderhedenKluswoning
-
LiggingAan rustige weg In woonwijk Open ligging
Energie
-
IsolatieGrotendeels dubbelglas
-
Warm waterCv ketel
-
VerwarmingCv ketel
-
CV ketelHR-107
Hoofdverwarming
-
SoortCv ketel
-
MerkHR-107
-
Bouwjaar2022
-
EigendomEigendom
Tuin
-
TuinenGeen tuin
Schuur
-
SoortVrijstaand hout
-
Aantal schuren1
Dak
-
Dak typePlat dak
-
MateriaalBitumineuze dakbedekking
Parkeren / Garages
-
GarageGeen garage