Palestinastraat 76C
3061 HP Rotterdam
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
75 m2
Aantal kamers
3
Omschrijving
Ben je verknocht aan Kralingen en zoek je in een rustige straat een sfeervol en praktisch ingedeeld appartement waar je eigenlijk zo naartoe kunt verhuizen? Dan wil je dit lichte hoekappartement met lekkere buitenruimte gezien hebben in je zoektocht!
Wonen in de Palestinastraat in Rotterdam-Kralingen betekent genieten van het beste van twee werelden: de rust van een groene, karaktervolle wijk én de levendigheid van de stad om de hoek. Met de Kralingse Plas en het bos op loopafstand, sfeervolle horeca en winkels in de buurt en het centrum binnen enkele minuten bereikbaar, is dit een plek waar je je meteen thuis voelt. Hier woon je in een straat met historie, charme en volop gezelligheid – ideaal voor wie houdt van stads wonen met een vleugje natuur.
De ligging in het complex is ideaal; niet alleen op de hoek, maar ook op de tweede verdieping. Dus net even los van de straat, maar koeler dan een bovenste verdieping vaak is. Het is van zichzelf een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer. Via de Jericholaan loop je in minuten naar de Plas en voor de liefhebber is de Botanische Tuin Kralingen vlakbij.
De VvE is zeer actief wat resulteert in een verzorgd en rustig portiek en een goede onderhoudsstaat van het gehele gebouw.
Je komt binnen in de entree/hal van waaruit je toegang hebt tot feitelijk alle ruimtes. Links en rechts van de hal bevinden zich twee zeer bruikbare slaapkamers. De grote slaapkamer (4m25 x 2m77) heeft, net als de woonkamer, toegang tot het balkon aan de zonnige voorzijde van het complex. Tussen de beide slaapkamers bevindt zich de moderne, verzorgde badkamer met ligbad en wastafel(meubel).
De L-vormige woonkamer is op de hoek gelegen en heeft ramen op de west- en noordzijde. Wel het licht, in mindere mate de warmte. En door de grote raampartijen voelt de woonkamer licht en ruimtelijk! In het verlengde loop je zo de uitgebreide keuken binnen met dubbele openslaande deuren naar het frans balkon aan de achterzijde van het complex. De keuken is van alle gemakken voorzien en biedt zelfs nog mogelijkheden voor het creëren van extra bergruimte en/of werkruimte.
Samenvattend; als jouw smaak modern en stijlvol is, je een logisch ingedeeld en net afgewerkt appartement zoekt en je graag vlakbij de Kralingse Plas wilt wonen… dan ben je van harte welkom om te komen bezichtigen. Ik maak graag tijd voor je vrij!
Remko Schrijver
meer.Makelaar
Adresgegevens
-
StraatPalestinastraat
-
Huisnummer
-
Postcode3061 HP
-
PlaatsRotterdam
-
ProvincieZuid holland
Algemeen
-
Type woningAppartement
-
BouwvormBestaande bouw
-
Bouwjaar1988
-
Type appartementPortiekflat
Vereniging van Eigenaars
-
VvE bijdrage€ 122,-
Overdracht
-
Aangeboden sinds19 augustus 2025
-
AanvaardingIn overleg
Afmetingen
-
Woonoppervlakte75 m2
-
Inhoud205 m3
-
Externe bergruimte5 m2
-
Gebouwgebonden buitenruimte5 m2
Indeling
-
Aantal kamers3 kamer(s)
-
Aantal slaapkamers2 slaapkamer(s)
-
Aantal badkamers1 badkamer(s)
-
Badkamer voorzieningenLigbad Wastafel Wastafelmeubel Wasmachineaansluiting
-
VoorzieningenMechanische ventilatie
-
Onderhoud binnenGoed tot uitstekend
-
Onderhoud buitenGoed tot uitstekend
Woningdetails
-
LiggingAan rustige weg In woonwijk
Energie
-
IsolatieVolledig geisoleerd
-
Warm waterCv ketel
-
VerwarmingCv ketel
-
CV ketelBosch 29 vrc Eurostar
Hoofdverwarming
-
SoortCv ketel
-
MerkBosch 29 vrc Eurostar
-
Bouwjaar2011
-
EigendomEigendom
-
BrandstofGas
Tuin
-
TuinenGeen tuin
Schuur
-
SoortBox
-
Aantal schuren1
Dak
-
Dak typePlat dak
-
MateriaalBitumineuze dakbedekking
Parkeren / Garages
-
GarageGeen garage