Schuilingsoord 139
3079 NE Rotterdam
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
81 m2
Aantal kamers
4
Omschrijving
Klussers en/of creatievelingen, we hebben wat leuks voor je!
Ben jij op zoek naar een ruim 4 kamerappartement dat je intern nog helemaal naar eigen smaak kunt inrichten? Dan hebben wij een ontzettend leuk appartement op een heel fijn plekje voor je te koop!
En of dit een fijn plekje is, want aan de overkant van de straat stap je op de tram en op de bus en je zit met de auto zo op de snelweg. Je loopt in een paar minuten zowel naar de winkels aan de Bredenoord als naar winkelcentrum Keizerswaard. De wijk is heerlijk groen!
Dit goed onderhouden complex met een actieve VvE is voorzien van een lift en ieder appartement beschikt op de begane grond over een berging. Bij het appartement is separaat een garagebox in de onderbouw te koop.
De entree is voorzien van de intercom, brievenbussen en de lift. Maar, in een sportieve bui nemen we vandaag even de trap naar de derde etage.
We stappen het derde appartement op de galerij binnen in de hal met direct links de meterkast. In de hal is ruimte om de jassen op te hangen.
Wanneer je binnenstapt word je eigenlijk gelijk door naar de woonkamer getrokken, want dat is met ruim 28 m2 een opvallend ruime en lichte kamer. Dat komt vooral door de enorme raampartij aan de achterzijde met vrij uitzicht. In de zijkamer van 12 m2 zijn voorbereidingen getroffen om de keuken van de voorkant naar de achterzijde te verplaatsen, wat een hele fijne open keuken zou opleveren met toegang tot het balkon van 4 m2 op het zuidoosten waar je heerlijk met z’n tweeën een hapje kunt eten.
Wanneer je weer terug in de woonkamer bent heb je toegang tot een tussenhal die leidt naar de hoofdslaapkamer en naar de badkamer die ook nog naar eigen inzicht in te delen is! Je hebt er ruimte genoeg voor een grote inloopdouche en een dubbele wastafel. Het toilet zit in de gang. In de hal bij de badkamer is rekening gehouden met het creëren van een kast voor de wasmachine en droger zodat deze niet in de badkamer hoeven te worden geplaatst.
Vanuit de centrale hal heb je toegang tot nog een tweetal kamers die goed dienst zouden kunnen doen als slaapkamer, maar bijvoorbeeld ook als studeer-, logeer- of hobbykamers.
Het appartement is erg ruim opgezet en bied je heel veel mogelijkheden om het volledig naar eigen inzicht af te maken. Er is een goede basis gelegd van waaruit je verder kunt werken.
Het hele appartement is lekker licht door de vele grote ramen en het voelt er vrij omdat je niet direct mensen binnen hebt kijken.
Het complex is voorzien van blokverwarming welke wordt afgerekend via de VvE. Het warme water is afkomstig van een boiler, welke nog niet is aangesloten, maar wel achter blijft in het appartement.
Zie jij je hier helemaal je eigen droomhuis van maken? Maak dan snel een afspraak!
Bijzonderheden:
– Eigen grond;
– Bouwjaar: 1969;
– Balkon op het zuidoosten ca. 4 m²;
– Woonoppervlakte: ca. 82 m2;
– Inhoud: 249 m³;
– Actieve en gezonde VvE;
– VvE bijdrage: € 160,00 per maand (excl. voorschot stookkosten);
– Voorschot stookkosten: € 50,00 per maand;
– Totale kosten VvE: € 210,00 per maand;
– Balkon op het zuidoosten;
– Gedeeltelijk voorzien van hout en aluminium kozijnen;
– Verwarming middels blokverwarming;
– Warm water middels elektrische boiler;
– Eigen berging in de onderbouw: ca. 7,75 m²;
– Garage Schuilingsoord 173 (ca. 16 m2) met eigen elektra aansluiting wordt separaat aangeboden voor € 25.000,-;
– Aanvaarding/oplevering kan spoedig plaatsvinden.
Verkopend makelaar: Yuri van den Ende
RE/MAX, it’s the experience!
Adresgegevens
-
StraatSchuilingsoord
-
Huisnummer139
-
Postcode3079 NE
-
PlaatsRotterdam
-
ProvincieZuid holland
Algemeen
-
Type woningAppartement
-
BouwvormBestaande bouw
-
Bouwjaar1969
-
Type appartementGalerijflat
Vereniging van Eigenaars
-
VvE bijdrage€ 162,-
Overdracht
-
Aangeboden sinds22 april 2020
-
AanvaardingIn overleg
Afmetingen
-
Woonoppervlakte81 m2
-
Inhoud249 m3
-
Externe bergruimte8 m2
-
Gebouwgebonden buitenruimte4 m2
Indeling
-
Aantal kamers4 kamer(s)
-
Aantal slaapkamers3 slaapkamer(s)
-
Aantal badkamers1 badkamer(s)
-
Badkamer voorzieningen
-
VoorzieningenBuitenzonwering Lift
-
Onderhoud binnenRedelijk
-
Onderhoud buitenGoed
Woningdetails
-
LiggingIn woonwijk Vrij uitzicht Open ligging
Energie
-
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas
-
Warm waterElektrische boiler eigendom
-
VerwarmingBlokverwarming
Hoofdverwarming
-
SoortBlokverwarming
Tuin
-
TuinenGeen tuin
Schuur
-
SoortInpandig
-
Aantal schuren1
-
IsolatieGeen isolatie
-
VoorzieningenVoorzien van elektra
Dak
-
Dak typePlat dak
-
MateriaalBitumineuze dakbedekking
Parkeren / Garages
-
GarageGeen garage