de Berk 11
3224 TA Hellevoetsluis
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
120 m2
Aantal kamers
5
Perceeloppervlakte
123 m2
Omschrijving
Het animo voor deze woning is zeer groot. Het is op dit moment niet meer mogelijk een bezichtiging in te plannen. Wij hopen op uw begrip!
Werken vanuit huis… een groot gezin…… of gewoon op zoek naar veel woonruimte voor een betaalbare prijs? Gevonden! Maak snel een afspraak voor een bezichtiging.
In de wijk “de Struyten” in Hellevoetsluis mogen wij je aanbieden deze leuke tussenwoning met vier (voorheen vijf) slaapkamers gelegen op eigen grond in een kindvriendelijk woonomgeving. De woning is (nagenoeg) geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbelglas. De woning beschikt over een inpandige bergruimte op de begane grond, waar eenvoudig een werkruimte van gecreëerd kan worden. Ideaal toch in deze tijd?
De begane grond is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming. De ruime keuken staat in open verbinding met de woonkamer, welke voorzien is van een schuifpui naar de zonnige tuin op het zuidoosten. De tuin is fraai aangelegd en beschikt over een achterom. De eerste verdieping beschikt over drie (voorheen vier) slaapkamers en een badkamer. Op de tweede verdieping bevind zich de vierde slaapkamer met aan de achterzijde een dakkapel en de voorzolder met opstelplaats voor de wasmachine.
Voor de verdere indeling van de woning verwijzen wij je graag naar de plattegronden.
Omgeving
De omgeving is top! Op ca 5 min loopafstand bevindt zicht het winkelcentrum ‘Struytse Hoeck’ met 130 verschillende winkels horeca en dienstverlenende bedrijven. En ook voorziening zoals basisscholen, gezondheidszorg en openbaar vervoer liggen in de directe omgeving. En is het tijd voor ontspanning, ook dan zit je goed. Wat dacht je van een wandeling in het Kooisteebos (5 min loopafstand) of het prachtige gebied het Haringvliet, een ideale plek voor watersport- en natuurliefhebbers.
Kortom een leuke woning hoeft niet duur te zijn! En met het vele thuiswerken wordt het wonen vlak aan het water wel heel aantrekkelijk gemaakt.
Kenmerken:
– Eigen grond
– Bouwjaar 1978
– Begane grond voorzien van vloerverwarming
– Nagenoeg volledig voorzien van kunststof kozijnen en dubbelglas
– Vier ruime slaapkamer, eenvoudig een vijfde slaapkamer te creëren
– CV Remeha, bouwjaar 2011, middels leasecontract € 37,37
– Gezien het bouwjaar van deze woning is een ouderdom- en asbestclausule van toepassing
– Oplevering: in overleg
Ik nodig je van harte uit deze woning te komen bezichtigen. Indien je meer informatie wenst kun je contact opnemen met ons kantoor.
Verkopend makelaar: Debbie Hilberding
Deze informatie is zoals je mag verwachten van ons, met veel zorg samengesteld. Toch komt het in uitzonderlijke gevallen voor dat blijkt dat de informatie niet volledig is. Daarom aanvaarden wij, als verkopend makelaar, geen aansprakelijkheid voor de juistheid en/of volledigheid ervan. Wat betekent dat er geen rechten ontleend kunnen worden aan de vermelde gegevens. We verstrekken je deze informatie om je uit te nodigen voor het plannen van een bezichtiging en het doen van een bod onder voorbehoud van gunning.
Adresgegevens
-
Straatde Berk
-
Huisnummer
-
Postcode3224 TA
-
PlaatsHellevoetsluis
-
ProvincieZuid holland
Algemeen
-
Type woningWoonhuis
-
BouwvormBestaande bouw
-
Bouwjaar1978
-
Type woonhuisTussenwoning
Overdracht
-
Aangeboden sinds05 februari 2021
-
AanvaardingIn overleg
Afmetingen
-
Woonoppervlakte120 m2
-
Perceeloppervlakte123 m2
-
Inhoud413 m3
Indeling
-
Aantal kamers5 kamer(s)
-
Aantal slaapkamers4 slaapkamer(s)
-
Aantal badkamers1 badkamer(s)
-
Badkamer voorzieningenLigbad Toilet Wastafelmeubel
-
Onderhoud binnenRedelijk tot goed
-
Onderhoud buitenRedelijk tot goed
Woningdetails
-
Ligging
Energie
-
IsolatieDubbel glas
-
Warm waterCv ketel
-
VerwarmingCv ketel
-
CV ketelRemeha
Hoofdverwarming
-
SoortCv ketel
-
MerkRemeha
-
Bouwjaar2011
-
EigendomLease
-
BrandstofGas
Tuin
-
TuinenAchtertuin Voortuin
-
HoofdtuinAchtertuin
-
Conditie hoofdtuinFraai aangelegd
-
Lengte hoofdtuin8m
-
Breedte hoofdtuin6m
-
Oppervlakte hoofdtuin48 m2
-
Ligging hoofdtuinZuidoost
-
AchtertuinJa
Schuur
-
SoortInpandig
-
Aantal schuren1
Dak
-
Dak typeZadeldak
-
MateriaalPannen
Parkeren / Garages
-
GarageGeen garage